0 312 229 16 60 - 0533 770 51 70 info@mevzuatdergi.com

Sık Sorulan Sorular

- Dergi Abonesiyim Sisteme Giriş Yapmak İstiyorum

https://mevzuatdergi.com/UyeGiris adresinden derginize ekli olarak gönderilen web tanıtım sayfasında bulunan kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapınız. Sonrasında kurum adınız istenerek sistemden doğrulama yapılarak sizden adınız soyadınız ile mail adresinizi girmeniz ve yeni şifrenizi belirlemeniz istenecektir. Eğer kurum adınızı tam olarak yazmanıza rağmen sistemde bir kayıt bulunamadı ise  info@mevzuatdergi.com  mail adresimize bilgilerinizi iletmeniz durumunda size en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 

- Sisteme Giriş Yaptım Şifremi Değiştirmek İstiyorum. 

Sisteme giriş yaptığınızda Profilim menüsü aktif hale gelecektir. Bu menüden açılan ekranda Bilgilerimi Güncelle butonuna bastığınızda yeni şifrenizin yanı sıra diğer bilgilerinizi de güncelleyebileceğiniz alan aktif hale gelecektir. Güncelleme işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

- Nasıl Üye Olabilirim?

https://mevzuatdergi.com/UyelikForm adresinden üyelik türünü seçerek üye olabilirsiniz. Seçtiğiniz üyelik türüne göre paketin ayrıntılarını bu ekrandan inceleme imkanınız bulunmaktadır. 

 

- Üyelik Paketlerinize İlişkin Ayrıntıları Nasıl Öğrenebilirim?

https://mevzuatdergi.com/UyelikForm adresinden üyelik türünü seçerek paketlerin ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz. 

 

- Ben Sadece E Dergi Aboneliğinden Faydalanmak İstiyorum. Buna İlişkin Bir Paketiniz Var mı?

https://mevzuatdergi.com/UyelikForm adresinden üyelik türünü seçerek paketlerin ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz. 

 

- Düzenlediğiniz Eğitimlerden Haberdar Olmak İstiyorum. Ne Yapmalıyım?

Üyemiz iseniz https://mevzuatdergi.com/Profilim adresinden ulaşacağınız ekranda kimlik bilgilerinizin alt kısmında bilgilendirme talebinize ilişkin linke tıklamanız yeterli olacaktır. Bilgilendirme listesinden çıkmak için yine aynı ekrandan işlem yapmanız yeterli olacaktır.  

 

- Sorduğum Soruya Cevap Verildiğinde Nasıl Haberdar Olabilirim?

Sitemizde üye girişi ile sorduğunuz sorulara cevap verildiğinde kayıtlı mail adresinize bilgilendirme maili gönderilmektedir. Ayrıca https://mevzuatdergi.com/Profilim adresinden sorduğunuz sorulara ve verilen cevaplara da ulaşabilirsiniz. 

 

Bize Ulaşın :
0 312 229 16 60 - 0533 770 51 70
info@mevzuatdergi.com
İdari ve Mali Mevzuat Yay. İnş. Eğt. Dan. Org. Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Adres: Zübeyde Hanım Mah. Sarma Cad. No: 11/1 Altındağ/ANKARA